Xiaomi Mi 12 prawdopodobnie zadebiutuje na początku grudnia

Nowy raport znanego typera ujawnił, że flagowy procesor nowej generacji firmy Qualcomm, Snapdragon 895, może zadebiutować przed terminem, co może nawet doprowadzić do wprowadzenia na rynek Mi 12 przez Xiaomi na początku grudnia.

Według @i冰宇宙 (IceUniverse), amerykański gigant produkujący chipy wprowadzi Snapdragona 895 przed terminem o co najmniej pół miesiąca. Ponieważ premiery najnowszych flagowych chipów zwykle mają miejsce na początku roku, możemy spodziewać się, że nowy wysokiej klasy procesor pojawi się na początku grudnia tego roku.

Kiedy zadebiutuje Xiaomi Mi 12?

Innymi słowy, oznaczałoby to również, że Xiaomi może wprowadzić na rynek swój flagowy model nowej generacji, linię Mi 12, do końca tego roku.

Chociaż nazwa nadchodzącego smartfona od Xiaomi jest obecnie nieznana, prawdopodobnie będzie nazywał się Mi 12 i będzie pierwszym, jeśli nie jednym z pierwszych, wyposażonym w nowy Snapdragon 895 SoC. Podobnie Chen Jin, dyrektor generalny Lenovo, powiedział wcześniej, że jego najnowszy flagowy telefon pojawi się ze Snapdragonem 895 i zostanie wprowadzony na rynek przed Nowym Rokiem w 2022 roku. Tak więc Xiaomi może być również zgodne z podobną datą premiery.

Xiaomi i Qualcomm od dłuższego czasu współpracują ze sobą i zawsze wypuszczają coroczny flagowy smartfon blisko ogłoszenia nowych chipów. Firma wcześniej wypuściła Mi 11, który jako pierwszy miał Snapdragona 888 w grudniu 2020 roku. Ale teraz jego następca może zostać zaprezentowany na początku grudnia tego roku.

Globalna premiera Xiaomi Mi 11. Jest tańszy od poprzednika i ma w zestawie  ładowarkę | Komórkomania.pl
Xiaomi Mi 11

Specyfikacje Xiaomi Mi 12

Nowy smartfon chińskiego giganta będzie wyposażony w aparat o rozdzielczości 192 Mpix. Prawdopodobnie w Mi 12 ultra będziemy mogli bardzo szybko podładować baterię do 100%. Ładowanie przewodowe będzie obsługiwało moc do 120W, a bezprzwodowe do 100W. Jak już wcześniej wspominaliśmy flagowiec będzie wyposażony w Snapdragon 895 SoC.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas w google news lub polub nas na Facebooku.