Jak pobrać mody z warsztatu steam bez gry?

Nie masz gry na steamie lub samego steama, a chcesz pobrać mody z warsztatu steam? To żaden problem, dzisiaj pokażę jak pobrać mody z workshopu steam bez gry lub samego steama.

Aby pobrać mody z workshopu steam wystarczy użyć do tego specjalnej strony. Witryna umożliwia pobranie dowolnej modyfikacji za darmo z warsztatu steam podając link do owej modyfikacji.

Wchodzimy na workshop steam i wpisujemy nazwę naszej gry, a następnie klikamy w tytuł, który pokazał się pod polem tekstowym.

Jesteśmy teraz w warsztacie steam naszej gry, wybieramy interesującą nas modyfikację. Następnie kopiujemy link do modyfikacji. Jeżeli jesteś w aplikacji steam kliknij prawym przyciskiem myszy na stronie modyfikacji w dowolnym miejscu, a następnie wybierz „Kopiuj adres strony”.

Teraz przechodzimy na stronę o której wspominaliśmy na początku, czyli steam workshop downloader. Wklejamy link do modyfikacji w polu tekstowym.

Po wklejeniu pojawiły się informacje o modyfikacji. Wystarczy teraz kliknąć przycisk „Download” znajdujący się w prawym dolnym rogu. Po wciśnięciu modyfikacja została przez nas pobrana.

W każdej grze mody wgrywa się inaczej, dlatego nie mam możliwości pokazania jak wgrać moda do gry. Prawdopodobnie łatwo to sami znajdziecie w wyszukiwarce. Mam nadzieję, że artykuł pomógł z pobraniem modyfikacji z warsztatu steam 🙂

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas w google news lub polub nas na Facebooku.