T-Mobile rozdaje swoim klientom Apple TV Plus na rok za darmo

T-Mobile ogłosił nową promocję dla swoich klientów zarówno nowych, jak i starych. Osoby posiadające plan Magneta i Magneta Max mogą dostać roczną subskrypcję Apple TV Plus za darmo.

Jest to też dobra informacja dla osób posiadających T-Mobile dla biznesu. Promocja obejmuje również ten plan! Warto wspomnieć też, że plany Magneta i Magneta Max oferują 5G, widać T-Mobile stara się zachęcić użytkowników do przejścia do nowego standardu.

Nowy serial Foundation od Apple już niedługo! Czytaj więcej

Firma wspomniała też, że oferowane przez nich bezpłatne 12 miesięcy zadziała nawet jeśli wcześniej korzystałeś z subskrypcji lub okresu próbnego Apple TV Plus. Oznacza to, że ​​klienci mogą połączyć ofertę z innymi bezpłatnymi okresami próbnymi, takimi jak trzy miesiące usługi, które pochodzą z zakupu nowego urządzenia Apple.

Jeżeli posiadasz jeden z tych planów wystarczy przejść do strony promocyjnej i zastosować kod 2021APPLETVP1. Warto wspomnieć, że T-Mobile miał niedawno duży wyciek danych, który ujawnił dane milionów klientów. Być może firma próbuje podreperować swój wizerunek tą akcją promocyjną.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas w google news lub polub nas na Facebooku.