Gdzie najlepiej kupić serwer minecraft? Hostingi serwerów minecraft

Zastanawiałeś się może jaki hosting serwerów minecraft wybrać? Jeśli tak koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Wiele osób zadaje sobie pytanie jaki hosting minecraft wybrać, w dzisiejszym artykule przedstawimy ranking hostingów serwerów minecraft wedle naszego uznania.

Zobacz też: Ranking TOP 5 Najlepszych Hostingów Minecraft na https://hosting-minecraft.pl/

Darmowe hostingi serwerów minecraft

Co jest oczywiste darmowe hostingi serwerów minecraft raczej nie nadają się do większych serwerów. Mimo to jest to nadal bardzo popularny wybór, jeśli chcemy zagrać z np. znajomymi, a nie chcemy robić lokalnego serwera.

Server.pro

Hosting serwerów minecraft server.pro oferuje za darmo 5GB bardzo szybkiego dysku NVMe, procesor AMD Epyc 7351P – 2.4 GHz / 2.9 GHz oraz dostęp do plików serwera poprzez FTP.

Maksymalna ilość slotów w darmowym pakiecie wynosi 10 graczy. Ilość pluginów również jest ograniczona, możemy na serwerze posiadać jednocześnie wgrane maksymalnie 10 pluginów.

Co ważne możemy później ulepszyć nasz serwer do płatnego pakietu, tym samym znosząc limity i otrzymując lepsze parametry maszyny.

Skynode.pro

Skynode oferuje darmowe serwery minecraft na zawsze z 2GB ramu DDR3 1600mhz, procesorem o szybkości 2.6GHz i wolnym dyskiem 10GB HDD.

Są to zdecydowanie słabsze parametry od server.pro, ale dzięki temu nie mamy limitu pluginów i graczy. Tak samo jak w przypadku wyżej wspomnianego hostingu mamy możliwość ulepszenia naszego pakietu do płatnego.

Scalacube.com

W scalacube mamy do wyboru darmowy pakiet, który oferuje nam naprawdę dobre specyfikacje. 3GB ramu, procesor 2×3.4 GHz CPU, 30GB szybkiego dysku SSD.

Mamy do wyboru 5 lokalizacji naszego serwera Kanade, Francje, UK, Australie, Singapur. Do wyboru mamy mnóstwo silników. Możemy też wziąć za darmo stronę dla naszego serwera minecraft, która jest już skonfigurowana.

Płatne hostingi serwerów minecraft

Płatne hostingi serwerów minecraft zdecydowanie bardziej nadają się do większych serwerów minecraft od tych darmowych.

Shockbyte.com

Jest to prawdopodobnie najlepszy hosting serwerów minecraft. Shockbyte oferuje bardzo dobre parametry w stosunku do ceny.

Hosting posiada spory wybór pakietów, możemy też stworzyć własny pakiet. Strona gwarantuje 100% uptimu naszego serwera, ochronę przed atakami DDoS, wiele silników do wyboru.

Sparkedhost.com

Sparkedhost ma w swojej ofercie budżetowe (i nie tylko) serwery minecraft z dobrymi parametrami. Na przykład za 5 dolarów miesięcznie otrzymamy 5GB ram, Intel Xeon E5-2690, ochronę przed atakami DDoS.

Apexminecrafthosting.com

Apex Hosting to kolejny dostawca usług hostingowych minecraft. Hosting zapewnia procesory o wysokiej częstotliwości taktowania i dyski SSD. Witryna oferuje również serwery o wysokim TPS.

Hosting jest dobry do tworzenia serwerów minecraft z modami dla znajomych. Posiada sporo modpacków, które możemy zainstalować jednym kliknięciem.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas w google news lub polub nas na Facebooku.