VIshop – rewolucyjny, darmowy itemshop dla serwerów Minecraft

Na rynku itemshopów Minecraft ostatnimi czasy była ciężka sytuacja. Większość automatycznych sklepów Minecraft była płatna lub posiadała ograniczenia. To się jednak zmieniło, po wyjściu rewelacyjnego, darmowego itemshopu Minecraft – mowa o VIshop.

VIshop to darmowy automatyczny sklep Minecraft, który pozwala twórcom serwerów na czerpanie zysków z serwera. Itemshop ten jest w pełni darmowy i nie posiada żadnych ograniczeń, co jest świetnym rozwiązaniem zarówno dla mniej jak i więcej zamożnych właścicieli serwerów Minecraft.

Nowy, automatyczny sklep Minecraft posiada m.in. system voucherów, różne motywy kolorystyczne do wybrania, komunikację poprzez plugin, bardzo szybki support. Dodatkowo system logowanie na stronie jest bardzo przyjazny użytkownikom, którzy nie lubią marnować swojego czasu. Logujemy się za pomocą konta Discord!

System voucherów w VIshop.pl

Jednym z ważniejszych atutów tego itemshopu Minecraft jest to, że nie wykorzystuje on niebezpiecznego połączenia RCON. Zamiast tego jest używany autorski plugin, który zapewnia bezpieczeństwo i wydajność na bardzo wysokim poziomie.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas w google news lub polub nas na Facebooku.