Warzone 2.0 – gracze są niewidzialni przez błąd w grze

Nowe Call Of Duty Warzone 2.0 posiada błąd, przez który gracze są niewidzialni. Podobny błąd był również przez krótki czas w pierwszym Warzone.

Aktualnie nie wiadomo jak powszechny jest problem niewidzialnych graczy, po internecie krąży wiele nagrań uwidaczniających błąd w grze. Na obecną chwilę nie wiadomo czy błąd jest przypadkowy, czy może jednak istnieje jakiś sposób na włączenie „peleryny-niewidki”.

Niestety nie ma żadnego sposobu na niewidzialnych graczy, co jest dość frustrujące dla graczy. Co ciekawsze błąd do tej pory nie trafił na oficjalną, publiczną listę błędów Warzone, które są do załatania.

Jedno z nagrań ukazujące błąd w grze

Premiera Call of Duty Warzone 2.0 okazała się niemałym sukcesem, napływ graczy po premierze był ogromny. Na samej platformie Steam liczba aktywnych graczy w najnowszym Call of Duty wzrosła kilkukrotnie po premierze Warzone 2.0.

Jednak jak to przy premierach bywa, nie wszystko poszło dobrze. Gracze mają problem z wieloma błędami, uniemożliwiającymi nawet pobranie gry. W związku z tym platforma należąca do Activision Blizzard – Battle.net podjęła dość drastyczne kroki. W zeszłym tygodniu zdecydowano się na wyłączenie możliwości pobrania gry w Europie oraz Ameryce.

Liczba aktywnych graczy w Call of Duty®: Modern Warfare® II na platformie Steam

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas w google news lub polub nas na Facebooku.