Serwery minecraft – lista najpopularniejszych serwerów minecraft

Serwery Minecraft umożliwiają grę razem z innymi graczami. Istnieje wiele trybów takich serwerów – minigames, pvp, survival, easyhc i można tak wymieniać bardzo długo. Dzisiaj poznasz najpopularniejsze serwery minecraft.

Lista serwerów minecraft

Hypixel

Logo serwera Hypixel

Hypixel to zdecydowanie najpopularniejszy serwer minecraft. Codziennie na serwerze przebywa kilkadziesiąt tysięcy osób. Znajdziemy na nim mnóstwo trybów i każdy znajdzie coś dla siebie. Jest to anglojęzyczny serwer, ale mimo to możemy wybrać polskie tłumaczenie. Do gry na serwerze jest wymagana oryginalna (płatna) wersja Minecrafta.

Serwer powstał 13 kwietnia 2013 roku i został stworzony przez Simona „Hypixela” Collins-Laflamme’a i Philippe’a Touchette’a. Serwer zrobiono z myślą o mapach przygodowych do wspólnych gier ze znajomymi. Minigry zostały stworzone dla graczy czekających na swoich znajomych, jednak to właśnie one osiągnęły największą popularność.

Wersje wspierane przez serwer: 1.8, 1.11, 1.12, 1.13, 1.14, 1.15, 1.16, 1.17.

Mineplex

Logo serwera Mineplex

Mineplex codziennie gości tysiące graczy z przeróżnych części świata. Serweroferuje 13 różnych minigier. Najpopularniejszym trybem są skywarsy, Podobnie jak Hypixel wymagana jest oryginalna wersja gry.

Mineplex został utworzony 24 stycznia 2013 r. przez Gregory’ego Bylosa. Serwer jest jednym z najstarszych serwerów Minecraft, które działają do dziś.

Serwer wspiera wersje od 1.7 do 1.16.

Wynncraft

Download Logo - Wynncraft PNG Image with No Background - PNGkey.com
Logo serwera Wynncraft

Wynncraft to największy i najpopularniejszy serwer RPG/MMORPG w grze Minecraft. Rozpocznij swoją podróż od skromnych początków w prowincji Wynn i odkryj jedną z największych i najbardziej szczegółowych map przygodowych w grze Minecraft. Graj w trybie współpracy ze znajomymi, aby robić postępy i zdobywać kolejne poziomy. Wykonuj zadania, rajdy, lochy i zatrać się we wciągającym świecie Wynncraft. Do gry wymagana jest oryginalna wersja Minecrafta.

Serwer został opublikowany w kwietniu 2013 r.

Rekomendowana wersja do gry na serwerze to 1.12.2.

Podsumowanie

SerwerWymagana oryginalna wersja gryWspierane wersjeŚrednia ilość graczy dziennie
HypixelTAK1.8, 1.11, 1.12, 1.13, 1.14, 1.15, 1.16, 1.17 85000
MineplexTAK1.7-1.161000
WynncraftTAK1.9-1.16?

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas w google news lub polub nas na Facebooku.