Jak zarabiać na serwerze Minecraft?

Jeżeli prowadzisz lub planujesz prowadzić serwer Minecraft i chciałbyś na nim zarabiać nie wydając ani złotówki świetnie trafiłeś. W tym artykule dowiesz się jak zarabiać na własnym serwerze Minecraft.

Pierwszym krokiem będzie założenie własnego sklepu w VIshop.pl. Jest to darmowy itemshop Minecraft, który umożliwia zarabianie na własnym serwerze. Po założeniu sklepu (jest to banalnie proste) dostosowujemy go do siebie. Możemy zmienić jego wygląd, dodać produkty itd.

Jak już dostosujemy sklep do naszych potrzeb przychodzi pora na wybranie operatorów (lub operatora) płatności. W tym artykule zakładam, że nie posiadasz własnej działalności gospodarczej.

Panel VIshop, dodawanie operatorów płatności

Moim zdaniem najlepszym wyborem będzie użycie takich operatorów jak PayPal, lvlup (tylko do PSC, ponieważ PaySafeCard wymaga działalności gospodarczej, a używając lvlup ominiemy ten wymóg), HotPay (do przelewów + blik i płatności sms).

Na stronie każdego z operatorów musimy się zarejestrować, uzupełnić odpowiednie dane. Następnie w VIshop, w panelu dodajemy wybranych przez nas operatorów i uzupełniamy poufne dane. Dla każdego z operatorów konfiguracja wygląda inaczej. W przypadku problemów skontaktuj się z supportem VIshop (serwer Discord).

Po poprawnym skonfigurowaniu i dodaniu operatorów możesz od teraz zarabiać na serwerze Minecraft bez działalności gospodarczej (mając działalność niezarejestrowaną).

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas w google news lub polub nas na Facebooku.