Skiny do Minecraft – jak wgrać i skąd pobrać

Czytając ten artykuł dowiesz się jak wgrać skiny do Minecraft oraz skąd je pobrać. Wgrywanie skinów jest bardzo proste i zajmuje maksymalnie 2 minuty, gorzej ze znalezieniem podobającego nam się skina 🙂

Skiny do Minecraft – skąd pobrać

Stron oferujących skiny do Minecrafta jest mnóstwo, poniżej znajduje się lista najpopularniejszych stron ze skinami Minecraft:

NameMC – jedna z najpopularniejszych baza skinów Minecraft

Przeglądając powyższe strony znajdziecie kilkaset tysięcy skinów, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Sam etap pobierania skinów z tych stron jest bardzo prosty, zazwyczaj wystarczy wybrać skina, a następnie kliknąć przycisk „Pobierz” lub „Download”.

Jak wgrać skiny do Minecraft

Wgrywanie skinów zazwyczaj trwa znacznie szybciej, niż szukanie tego jedynego, podobającego się nam skina. Skórki Minecraft wgrywamy za pomocą oficjalnej strony, dzięki czemu nie musimy pobierać żadnych dodatkowych narzędzi.

Pierwszym krokiem w celu wgrania nowego wyglądu naszej postaci jest przejście na stronę Minecraft.net i zalogowanie się na swoje konto, na którym chcemy zmienić skina. Po zalogowaniu zostajemy przekierowani do zakładki „Moje gry”. Wybieramy teraz opcję „Zmień skórkę”, która może znajdować się w dwóch miejscach – Java Edition oraz Bedrock Edition. Musimy wybrać interesującą nas wersję gry, zazwyczaj będzie to Java Edition.

Wgrywanie skina Minecraft

Teraz wybieramy model naszej skórki, ja polecam ten klasyczny. Kolejnym krokiem jest kliknięcie w przycisk „Wybierz plik”, musimy teraz wybrać naszą pobraną skórkę. Jeżeli wszystko zrobiliśmy dobrze to nasz skin powinien ulec zmianie – sami sprawdźcie uruchamiając ponownie grę.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas w google news lub polub nas na Facebooku.