Minecraft za darmo – crystal launcher

VIshop.pl - darmowy itemshop Minecraft
Minecraft-lista.pl - lista serwerów Minecraft

Dzisiaj pokażę jak pobrać minecraft za darmo z modami lub bez, czyli jak zainstalować crystal launcher – darmowy launcher non premium minecrafta.

Do gry w Minecrafta użyjemy crystal launcher, jest to darmowy launcher na którym możemy grać za darmo bez modów oraz z nimi.

Wchodzimy na stronę crystal launchera i klikamy pobierz aktualną wersję. Wybieramy system windows, po czym wybieramy Pobierz (exe) (normalne wydanie)

Czekamy 5 sekund, po czym pobieranie zacznie się automatycznie. Może się pokazać, że pliki tego typu mogą wyrządzić szkody na komputerze, klikamy po prostu Zachowaj.

Gdy plik już się pobrał odpalamy go. Wybieramy język Polski i klikamy OK.

Następnie wciskamy przycisk zainstaluj. Czekamy, proces może potrwać nawet do 10 minut, to zależy od komputera. Po zainstalowaniu wybieramy konto typu Nie-premium.

Po wybraniu typu konta wpisujemy naszą nazwę użytkownika i klikamy zaloguj 2 razy. Po zalogowaniu ukaże nam się launcher. Aby zmienić wersję klikamy w zaznaczone na obrazku miejsce (jest to najczęściej ostatnio wydana stabilna wersja gry).

Wybieramy wersję (lewa strona) na jakiej chcemy zagrać. Są to czyste wersje bez żadnych modów. Po wybraniu wersji klikamy zatwierdź (prawy górny róg). Teraz możemy zagrać, wystarczy kliknąć graj i zaczekać, aż wersja zostanie pobrana. Minecraft uruchomi się automatycznie.

Aby zagrać z modami klikamy ponownie w wersje minecrafta, w launcherze, po czym wybieramy paczki crystal launcher lub własne paczki, jeżeli chcecie zagrać na własnej paczce modów. Ja wybiorę pierwszą opcję. Szukamy interesującej nas paczki modów i klikamy zatwierdź. Następnie grę odpalamy tak jak normalnie.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas w google news lub polub nas na Facebooku.
Losowy artykuł
Minecraft Java Edition vs Bedrock Edition – różnice