Mi Band 7 i nowy Xiaomi Watch już na horyzoncie

Czternaście miesięcy po wypuszczeniu niezwykle popularnego Mi Band 6, Xiaomi jest gotowe do wprowadzenia na rynek następcy. Następca Mi Watch z 2020 roku również może się wkrótce pojawić.

Xiaomi Mi Band 6 odniósł ogromny sukces, sprzedano ponad milion sztuk tego zegarka. Teraz pora na kolejną, nową wersję popularnej opaski. Jak ujawnił znany i zaufany informator, Xiaomi rozpoczęło seryjną produkcję Mi Band 7 w Europie i Azji. Podobno Xiaomi Mi Band 7 ma wkrótce wejść na rynek.

W marcu nowy, inteligentny zegarek pojawił się z numerem modelu „M2129B1” w belgijskich i indonezyjskich agencjach certyfikujących. Podobno Xiaomi ma ustawione dwa modele inteligentnej opaski, przy czym Mi Band 7 ma mieć większy wyświetlacz, niż 1,56-calowy Mi Band 6.

Oprócz Xiaomi Mi Band 7 technologiczny gigant podobno ma też do zaprezentowania nowego smartwatcha. Niestety źródło nie podaje nazwy nowego urządzenia, mimo to istnieje szansa, że nowy zegarek może być następcą Mi Watch, popularnego smartwatcha, który zadebiutował pod koniec 2020 roku.

Exit mobile version