Jak sprawdzić ile pieniędzy wydaliśmy na Steam

Jesteś ciekawy ile łącznie pieniędzy wydałeś na Steama? Jeżeli tak to świetnie trafiłeś, dzisiaj dowiesz się jak sprawdzić ile wydało się na Steama.

Wycena konta Steam

Na początku warto wspomnieć, że opisana dzisiaj metoda nie jest najlepsza do wyceny konta Steam. Dobrym sposobem na wycenę konta steam jest wykorzystanie strony SteamDB. Wystarczy wejść na stronę i wpisać link do profilu lub steamid.

Po wpisaniu uzyskujemy oszacowaną wartość naszego konta. Wartość ta jest wyliczana na podstawie aktualnych cen posiadanych przez nas gier. Warto wspomnieć, że kwota ta jest zazwyczaj zawyżona, więc zazwyczaj nie ma co liczyć na sprzedanie konta za kwotę ukazaną na stronie.

Ile wydałem na Steam?

Dzisiaj jednak użyjemy oficjalnej funkcji Valve umożliwiającej ile wydaliśmy pieniędzy na Steam. Możesz przejść bezpośrednio do sprawdzenia ile wydałeś na Steam klikając tutaj. Jeżeli jednak wolisz to sprawdzić bez korzystania z przeglądarkowej wersji Steam też jest taka możliwość.

Oto lista kroków, którą musimy wykonać, aby dowiedzieć się jaką sumę przeznaczyliśmy na Steam:

Wydane pieniądze na Steam

Po poprawnym wykonaniu powyższej listy korków powinniśmy zobaczyć ile pieniędzy przeznaczyliśmy na Steama. Kwota wyświetlana jest w dolarach. Typ TotalSpend to łączna kwota wydanych pieniędzy, to prawdopodobnie jej szukasz. Warto wspomnieć, że typ OldSpend zalicza tylko zakupy dokonane do 17 kwietnia 2015 roku.

Niestety funkcja ta nie pokazuje ile wydaliśmy pieniędzy na zakup gier spoza Steama, które zostały na nim aktywowane. Na przykład zakup klucza aktywacyjnego z zewnętrznego sklepu nie wlicza się.

Exit mobile version